Hizmetlerimiz

Web site tasarım ajansı

web site tasarım firması olarak ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri karşılıyoruz

Sizin için tasarlıyoruz

Yeni yazılım teknolojilerini takip ederek, web sitelerimizi ve yönetim panellerimizi en güncel, en kullanışlı ve sade hale getiriyoruz. Geleceğin bir adım önünde olma vizyonu ile; dijital dünyanın trendlerini, markaların pazarlama stratejileri doğrultusunda hayata geçirmek için çalışıyoruz.

Hedefimiz

Güncel tasarımları, kullanışlı yönetim panelleri ile birleştirerek sizi, firmanızı, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi öne çıkarıyoruz. Strateji, tasarım ve yenilik odaklı hareket ederek, müşterilerimizin dijital dünyada doğru konumlanmasını sağlıyoruz.

Neler yapıyoruz

Tasarım sürecimiz

01.

Planlama

Sizinle yapacağımız görüşmelerin sonucunda en uygun tasarım süreci oluşturulur.

02.

Tasarım

Tasarım süreci firmanız, ürünleriniz ve hizmetleriniz baz alınarak özgün bir şekilde yaratılır.

03.

Geliştirme

Size özel hazırlanmış web site tasarımı rakiplerinizden bir adım öne geçmeniz için güncellenir ve ihtiyaç duyacağınız diğer özellikler ile birleştirilerek yönetim paneliniz oluşturulur.

04.

Test

Web siteniz size özel bir test alanında sunulur. Bu süreçte ihtiyaç duyacağınız görsel değişiklikleriniz için görüşmeler yapılır.

05.

Yayınlama

Tüm değişikliklerin tamamlanmasıyla beraber websiteniz size ait olan alan adınız ve sunucunuzda yayınlanır.

06.

Destek

Her türlü soru ve teknik destek ihtiyaçlarınız en hızlı şekilde karşılanır.

Farkımız ne?

Web site tasarım firması olarak; güncel, özgün, responsive, seo uyumlu ve akıllı websiteler oluşturuyoruz.

Web site tasarımlarımız görüşmemizden itibaren en hızlı süreçte tamamlanıp beğeninize sunulur.

Temiz kodlama ile web siteleriniz güvende.

Web site barındırma hizmetleriniz ister bizim tarafımızdan yapılsın ister kendinize ait sunucularınızı kullanın; web siteleriniz 7/24 kontrolümüz altında.

Size ait yönetim paneliniz ile web sitenizin her köşesine müdahale edebilir, istediğiniz güncellemeleri yapabilirsiniz.

Web siteniz sadece bilgisayarınızda değil. Web site tasarımlarımız tüm mobil cihazlarınız ile %100  uyumlu responsive tasarımlardır.

Tüm kodlamalarımız web site tasarımlarınız Seo dostu bir arayüze sahip olması için, sade ve temizdir.

Web Site Tasarımı Nedir?

Ulaşılmasını istediğiniz bilgi, görsel ve hizmetlerinizi, kullanıcı odaklı görsel grafik arayüzleri aracılığı ile internet üzerinden her dilde ulaştırmanın en etkili yöntem ve aracıdır.

Neden önemlidir?

Tüm web site tasarım ve yazılım firmaları teknolojinin ve dünya üzerinde internet kullanımının artması ile birlikte her geçen gün önem kazanmaktadır.

Stratejimiz nedir?

Hedefimiz, hazırladığımız tasarım ve yazılımlar ile müşterilerimize değer katmak, müşterilerimizin arama motorları aracılığı ile üst sıralarda, konumlarda yer almalarını sağlamak ve web site kullanıcılarına çözüm odaklı hizmetler sunmaktır.

Doğru bir tasarım

Doğru bir web sitesi hangi sektöre veya hizmete hitap ederse etsin; özgün, kolay ulaşılabilir ve doğru algoritmalarla dizayn edilmelidir. Yaratıcılık ve kullanışlılığı bir araya getirmek iste doğru web site tasarımcısı ile yaratılabilir.

Scroll to Top