Kişisel web site tasarımı

İlk izlenim kalıcı olandır

Markalaşma süreciniz için ilk adım

bloglar, portfolyo siteleri, hobi siteleri ve hayal edebileceğiniz her amaç için web site tasarım

Kişisel web sitesi

Meslek, uzmanlık ve yetenekleri öne çıkarmaya yönelik tasarımlardır. Kişisel web site tasarımının başlıca örnekleri bloglar, portfolyo siteleri en başlıca örnekleridir. Tüm diğer web sitesi projeleri gibi sektöre ve kişiye özel tasarlanır. Markalaşma sürecinde avukat, doktor, fotoğrafçılar başta olmak üzere tüm sanatçılar, mimarlar ve bireysel yeteneklerini öne çıkarmak isteyen kişiler için ideal seçimdir.

özgeçmişinizden fazlası

Kişisel web siteler; içeriklerinizi ve eserlerinizi güncel ve doğru biçimde tanıtabileceğiniz, fark yaratabileceğiniz ve kariyerinizi ilerletebileceğiniz uygun maliyetli platformlardır. Dijital dünyada kimliğinizi yansıtabileceğiniz, eser ve yeteneklerinizi tanıtabileceğiniz, kısacası özgeçmişinizin çok daha ötesini sunabileceğiniz; Güncellenebilir, esnek ve yaratıcı web sitesi teklifi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kişisel web site özellikleri

Esnek yönetim paneli - Seo dostu tasarım
Responsive / Mobil uyumlu
Çoklu dil
İletişim formları
Sosyal medya entegrasyonları
Galeri / Medya alanları
Duyuru / Banner / Slideshow alanları
Alper Yanar website tasarım

Kişisel web site tasarımının önemi

Dijital dünyada kalıcı bir “ilk izlenim” bırakmanın anahtarı doğru tasarlanmış bir kişisel web site ile başlar. Hazır şablonlar kullanmak yerine kişiye özgün tasarımların olması hem kimliğinizi hemde içeriklerinizi öne çıkarır. İçeriklerinizin sosyal medya bağlantıları, görsel galeriler ve takipçilerinizin iletişim yolları ile güçlendirilmesi hem kalite hemde popülerlik açısından oldukça önemli bir yer tutacaktır.

Scroll to Top