Qr Menü / Temassız Menü

Yeni nesil dijital menü

Nedir?

Temassız menü diğer ismiyle Qr menü, müşterilerinizin kendilerine ait mobil cihazları ile ( iOS tabletler, android tabletler, apple, android ve windows işletim sistemli mobil cihazların tamamı) sisteminizden oluşturacağınız QR Kod (karekod) okutarak, işletmenizin sunduğu tüm hizmetlere ve işletmenizin menülerine kolayca ulaşabilecekleri uygun maliyetli, sizi yüksek menü baskı fiyatlarından kurtaracak, hijyenik ve görsel olarak can alıcı hızlı çözümdür.

Size ait olacak yönetim panelinizden istediğiniz an ürünlerinizi, ürünlerinizin görsellerini ve fiyatlarını sınırsızca değiştirme özgürlüğüne sahip olabileceksiniz.

Nerelerde kullanılabilir?

Temassız menü / QR menü oteller, kafeler, restoranlar, barlar, meyhaneler, çay bahçeleri ve menü ihtiyacı duyan tüm işletmelere uygundur.

Sınırsız ürün / kategori

Dilediğiniz zaman kolayca sınırsız ürün ve kategori ekleme / çıkarma

Çoklu dil

Birden fazla dil seçeceği ile kullanım kolaylığı

Hijyenik

Mobil cihazlardan erişildiği için hijyen problemi ortadan kalkar

Düşük maliyetler

Fiziksel menülerin baskı maliyetlerinden kurtulun

Servis hızı

Müşterilerin ürünlere hızlı erişimi sayesinde azalan iş gücü

Canlı ve çekici görseller

Ürün görselleri her zaman daha canlı ve çekicidir

Temassız menü özellikleri

İşletmenizde Temassız Menü kullanarak ürünlerinizi baskı maliyetine katlanmaksızın sunabilir, müşteri memnuniyetini ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.

"QR Menü / Temassız Menü Demo!"

Hemen mobil cihazınızın kamerasını açıp örnek menü tasarımını test edebilirsiniz!

QR Menü | Temassız menü aynı gün kurulup, teslim edilmektedir.

Fiziksel menü baskı maliyetlerinden kurtulup, çekici görsellerle dilediğinizce güncelleyebileceğiniz, sosyal medya ve tüm bilgilerinizi yayınlayabileceğiniz, yıllık kiralama bedeli ile uygun bir şekilde QR Menü / Temassız menü sahibi olmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

temassız menü
Scroll to Top