Kurumsal web site tasarımı

şirketiniz ve hizmetleriniz için en doğru seçim

Markanıza değer katıyoruz

işletmenizin internette kurumsal bir şekilde yansıtılması için yapılan profesyonel web site tasarımlar

smart home, computer, internet

Kurumsal web site özellikleri

Esnek yönetim paneli
Responsive / Mobil uyumlu
Çoklu dil
Seo dostu kurumsal sayfalar
Sosyal medya entegrasyonları
Galeri / Medya alanları
Duyuru / Banner / Slideshow alanları

Kurumsal web site tasarımı

Hedef kitlesi doğru planlanmış, rakiplerinizin bir adım önüne çıkmanızı sağlayacak, seo dostu kurumsal web site tasarımları; firmanızın ve hizmetlerinizin, kurumsal kimlik prensipleriniz dahilinde website üzerinde tanıtılma sanatıdır. Kurumsal web site tasarımında; özgünlük, geniş içerik yelpazesi, güncel website teknolojilerinin yer alması çok büyük önem teşkil eder. Firma ve hizmetlerinizin arama motorlarında üst sıralarda yer alması bunlara ve artı bir çok faktöre dayanmaktadır. Web site tasarımı ve yayınından sonrasında da sitenizi güncel tutmanız kurumsal kimliğinizi geliştirecek en büyük etkendir. Bu noktada da websitenizin yönetim paneli çok önemlidir. Web sitenizin ön yüzü firmanızın dijital yüzü, yönetim paneliniz ise ofisiniz olacaktır.

Website tasarımı önemi

Kurumunuz adına 7 gün 24 saat çalışan ve sektörünüzde sizi rakiplerinizden çok daha öne geçirecek, hedef müşteri kitlenizin hizmetleriniz ve ürünleriniz hakkında bilgi sahibi olmalarını, hizmetlerinizi ayrıntılı bir şekilde incelemelerini ve sizinle kolayca iletişime geçmelerini sağlayan tasarım ve yazılımlar ile kurumsal website sahibi olabilirsiniz. Kurumsal web site ile tüm gelişmelerinizi, yeniliklerinizi en hızlı, kolay ve uygun maliyetlerle duyurabilirsiniz. 

Kurumsal web tasarımını öne çıkarak en önemli detay sadelik ve estetik olmalıdır. Profesyonelce dizayn edilecek tasarım, görsel ve grafiksel düzenlemeler ile kurumunuzun vizyonu ile eşdeğer hale getirilmelidir. Ziyaretçilerinizin gözünde kurumsal kimliğinizi öne çıkaracak ve hizmetleriniz hakkında en güncel bilgiyi sağlayacaktır

Çalışma akışı

Scroll to Top